AKTUALNOŚCI

 
 


 

 
 
 

Do wynajęcia na sezon 2013!!! - HONDA Civic TypeR, (EP3), wyścigowa A-grupa
 

 

Oferujemy do wynajęcia z obsługą serwisową, wyścigową Hondę Civic 2,0 (EP3, Type R, A-grupa. Auto zbudowane w 2010 roku. Zwycięzca WPP 2010, 2011, 2012 (kl.4), profesjonalnie przygotowane do WSMP, WPP, GWMP. Stan techniczny i wizualny doskonały. Zapewniamy profesjonalną obsługę serwisową i opiekę instruktorską. Cena i warunki do uzgodnienia.
Kontakt: tel. kom. 502 070 099

 

 
 

21 Finał WOŚP 2013 - Moto Orkiestra / Centrum Handlowe M1 Radom
 

 

Jest takie proste pytanie: Co kierowcy wyczynowi mają we krwi?? No oczywiście benzynę (nie mylić z oktanami, które jak wiemy spowalniają proces spalania mieszanki w silniku, a przecież nie o to nam chodzi ;-) w końcu). I to wszystko? Jasne że nie. Kierowcy wyczynowi mają we krwi... bicie rekordów! :-)
I właśnie dziś w trakcie finału WOŚP pobite zostały dwa rekordy!! Otóż, jak nas oficjalnie poinformowano, jedna z sześciu puszek do których zbierane były pieniądze na naszej imprezie pobiła rekord radomski. Zebrano do niej 2 254,99 zł. Jest to najwyższa suma zebrana do jednej puszki na terenie naszego miasta!

WIĘCEJ

 
 

Konferencja prasowa po imprezie „Zimowa akademia bezpiecznej jazdy"

 

Dzięki Zimowej Akademii Bezpiecznej Jazdy, która odbyła się 18 listopada na parkingu centrum handlowego E-Leclerc, organizatorzy akcji wraz z osobami, które brały udział w wydarzeniu przygotowali paczkę dla potrzebującej rodziny, biorącej udział w „Szlachetnej Paczce”.

WIĘCEJ

 
 

Zimowa akademia bezpiecznej jazdy - Sekret Serwis Racing / E'Leclerc

 

Zimowa Akademia Bezpiecznej Jazdy, która odbyła się na parkingu centrum handlowego E-Leclerc, zgromadziło liczne grono mieszkańców Radomia i okolic.. Mieszkańcy naszego miasta przyjechali, by podszkolić swoje umiejętności i jednocześnie wesprzeć  szczytny cel, jakim jest „Szlachetna Paczka”

WIĘCEJ

 
 

Gala Sportu Samochodowego 2012

 

W warszawskim Domu Technika NOT odbyła się uroczysta Gala Sportu Samochodowego kończąca sezon 2012. I to właśnie dzięki ciężkiej, acz radosnej pracy całego zespołu oraz niewątpliwego zaangażowania w sprawę naszego zawodnika Norberta Stańczyka, na uroczystości tej pojawili się przedstawiciele radomskiego teamu SEKRET SERWIS RACING, z Norbertem oczywiście na czele. W towarzystwie największych gwiazd sportu samochodowego Norbi odebrał trzeci z kolei w wyścigach samochodowych, a piąty w swej karierze, tytuł. Tym samym Wyścigowy Puchar Polski w klasie 2000cm3, ku radości całego zespołu, jest już w Radomiu.

WIĘCEJ

 
 

AKADEMIA BEZPIECZNEJ JAZDY

 

Zapraszamy na szkolenia Akademii Bezpiecznej Jazdy kierowców, którzy chcą spróbować swoich sił oraz podnieść swoje umiejętności jazdy samochodem podczas zimowych warunków.
Informujemy, że szkolenia samochodowej akademii jazdy I i II stopnia odbywać się będą na torach w Poznaniu i Lublinie. Szkolenie obejmuje zarówno część praktyczną odbywającą się na torze wyścigowym oraz przygotowujący wykład teoretyczny. Terminy wyjazdów są zależne od ilości chętnych i będą ustalane na bieżąco.
Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo pod numerem tel: 511 999 440

WIĘCEJ

 
 

Dystrybucja sprzętu wyścigowego

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu wyścigowego. U nas zakupisz w atrakcyjnych cenach profesjonalne, markowe kombinezony kartingowe  odporne na zużycie i rozdarcia, zapewniające odpowiednią cyrkulacje powietrze, wodoodporne, w bogatej gamie kolorystycznej.
Polecamy również pokrowce na gokarty z ochroną wlewu paliwa oraz wiele innych akcesorii wyścigowych.

WIĘCEJ

 
 

Akademia Jazdy na torze w Lublinie

 

W sobotę na torze w Lublinie odbyła się kolejna Akademia Sportowej Jazdy samochodem. Grupa uczestników trenowała tym razem w warunkach obniżonej przyczepności. Przez większość dnia asfalt był mokry, a momentami gdy padał deszcz nawet bardzo mokry. Uczestnicy przeszli niezłą szkołę utrzymania się na torze przy wyższych prędkościach, szczególnie pokonując zakręty. Samo szkolenie było kolejnym etapem przygotowań do treningu sportowego na torze samochodowym w Poznaniu.

WIĘCEJ

 
 

Akademia Jazdy na Torze "Poznań"

 

MOTO AKADEMIA w dniu 29-31 października zorganizowała dla chętnych, pragnących rozpocząć przygodę wyścigową, wyjazdową sesję akademii jazdy na torze wyścigowym w Poznaniu. W piątek można było poćwiczyć szybką jazdę pod okiem doświadczonych instruktorów, a w weekend zdać licencję uprawniającą do startów w wyścigach samochodowych.

WIĘCEJ

 
 

WYJĄTKOWY PREZENT

Nie masz pomysłu na prezent. Zrób coś dla siebie lub swoich bliskich i wykup;
KURS AKADEMIA JAZDY lub udział w SZKÓŁCE KARTINGOWEJ.

 

 

 

 

 
 

AKADEMIA BEZPIECZNEJ JAZDY SAMOCHODEM

Czy zdarzyło Ci się kiedyś nacisnąć pedał hamulca, a mimo to samochód jechał dalej?
Czy zdarzyło Ci się kiedyś skręcić, a samochód jechał dalej prosto?
Czy skończyło się tylko na strachu, czy konsekwencje były poważniejsze?
Zastanawiałeś się co mógłbyś zrobić, aby w przyszłości zapobiec takim sytuacjom?

Odpowiedzią na Twoje obawy jest udział w kursie Akademii Jazdy na bezpiecznym wyścigowym torze kartingowym, z dala od drzew, krawężników i innych użytkowników dróg, gdzie doświadczeni instruktorzy powiedzą Ci co możesz zrobić, aby nie wpaść w poślizg, uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze, a w przypadku gdy dojdzie do wypadku maksymalnie zmniejszyć jego skutki.
Nasz kurs uczy nie tylko bezpiecznej jazdy samochodem, ale wpływa na świadomość kierowcy, co zmniejsza w rezultacie wypadkowość.
Dla nas najważniejsze jest TWOJE ŻYCIE I ŻYCIE TWOICH BLISKICH!!!
ZAPRASZAMY do udziału w Akademii Bezpiecznej Jazdy

 
 

 

MOTO AKADEMIA - TOR WYŚCIGOWY RADOM - ul. Warszawska 17/21 - tel. 511 999 440 - e-mail: motoakademia@tor.radom.pl